Krúžky v školskom roku 2018/2019 prostredníctvom vzdelávacích poukazov

Krúžok Vedúci Deň Miestnosť Čas
Futbalový (dievčatá) Mgr. Stach pondelok telocvičňa 13:30 - 15:30

Volejbalový   

Mgr. Majerníková štvrtok telocvičňa 13:30 - 15:30
Mladí rybári p. Hajgajda, p. Korpoň štvrtok rybník, učebňa chémie 13:30 - 15:30
Tanečný krúžok Mgr. Pastirčáková J., DiS. art. piatok stredná chodba 13:30 - 15:30
Kadernícky a vizážistický  p. Semanová utorok 5. A 13:30 - 15:30
Krajčírsky ateliér Mgr. Majerníková streda 5. B 13:30 - 15:30
Malá bedmintonová škola PaedDr. Billý utorok telocvičňa 13:30 - 15:30
Varenie a pečenie Mgr. Bakalárová streda kuchynka 13:30 - 15:30
Doučovanie zo SJL Mgr. Katuščáková  streda 9. A 13:20 - 15:20
Futbalový(chlapci) Mgr. Minčák piatok telocvičňa 13:30 - 15:30
Internetový Mgr. Polča streda učeňa informatiky 13:30 - 15:30
Výtvarný krúžok

Mgr. Vertaľová,
Mgr. Pastirčáková A.

pondelok, utorok, streda, štvrtok dolná škola po vyučovaní
Šikovné ruky Mgr. Podhajecká,
Ing. Roguľová
pondelok, utorok, streda, štvrtok dolná škola po vyučovaní

Krúžky v školskom roku 2018/2019 prostredníctvom projektu Škola otvorená všetkým

Krúžok Vedúci Deň Miestnosť Čas
Dopraváčik p. Kaščák, Mgr. Hažlinská štvrtok 4.A, dopravné ihrisko 12:45 - 14:45
Vševedko Mgr. Eliášová streda 2.A 11:35 - 13:35
Matematikárik Mgr. Hažlinská utorok 4.A 13:30 - 15:30
Šikovný prváčik Mgr. Vašková pondelok 1.A 12:20 - 14:20
Robotický krúžok Mgr. Polča pondelok učebňa informatiky 13:30 - 15:30
Kuchársky krúžok Mgr. Bakalárová štvrtok školská kuchynka 13:30 - 15:30
Škola hrou Mgr. Brejová pondelok 2.A 13:20 - 15:20
Športové hry pondelok PaedDr. Billý pondelok 8.A, telocvičňa 13:30 - 15:30
Futbalový krúžok Mgr. Šoltýs štvrtok 5.A, telocvičňa 12:30 - 14:30
Florbalový krúžok Mgr. Minčák streda 6. A, telocvičňa 13:30 - 15:30
Pletenie a háčkovanie  Mgr. Budinská streda 7.B 13:30 - 15:30
Šach a logické hry Mgr. Budinská štvrtok 9.A 13:30 - 15:30
Vybíjaná Mgr. Stach  utorok 7. B, telocvičňa 13:30 - 15:30
Kinematografický krúžok PaedDr. Billý streda školská knižnica 13:30 - 15:30
Tvorivá dielňa p. Kaščák, Ing. Vojteková, Ing. Roguľová piatok kuchynka + dielňa 13:30 - 15:30
Stolný tenis Mgr. Stach piatok 7. A, dolná chodba 13:30 - 15:30
Popoludnie v knižnici Mgr. Bakalárová pondelok školská knižnica 13:30 - 15:30
Doučovanie z matematiky Mgr. Budinská utorok 9.A 13:30 - 15:30

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla