Zápis žiakov do 1. ročníka v šk. roku 2016/2017

on .

zapis2016
5. apríla 2016 v popoludňajších hodinách sa v priestoroch našej školy uskutočnil zápis predškolákov do 1. ročníka v školskom roku 2016/2017. Pani riaditeľka všetkých privítala a potom sa už 15 členov divadelného krúžku predstavilo v dvoch zmodernizovaných rozprávkach „O medovníkovom domčeku" a „Snehulienka".

Po nádherne spracovaných dialógoch a veľmi dobrom hereckom výkone našich mladých divadelníkov sa všetci prítomní zúčastnili prezentácie o priestoroch školy, školských akciách a živote v škole v 4. A triede. Rodičia sa potom s dvomi učiteľkami premiestnili do 3. A triedy, aby vypísali potrebné dokumenty, dostali zoznam školských potrieb pre budúceho prváčika a ponúkli sa malým občerstvením. Deti zas ostali s učiteľkami 1. stupňa a MŠ, prezreli si na interaktívnej tabuli inštrukcie k vypracovaniu jednoduchých pracovných listov a pustili sa do práce... Po úspešnom splnení všetkých úloh s radosťou recitovali básničky a spievali pesničky. Všetky zaškolené deti boli odvážne, bezprostredne úprimné a šikovné. Nezaškoleným deťom vypadli aj nejaké slzičky a bez individuálnej pomoci nevedeli samostatne riešiť jednoduché úlohy.
Nakoniec sa všetky deti presunuli do triedy k rodičom, kde už pre ne bolo nachystané malé občerstvenie. Pani riaditeľka každému odovzdala pamätný list o zápise a taštičku s drobnými darčekmi a pomôckami do školy. Potom sme sa už všetci rozišli so želaním, aby sme sa v septembri spolu v zdraví a radosti znovu stretli a úspešne začali pre deti prvý školský rok.

zábery zo zápisu

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

utorok - 17. september, 2019 - Cibuľová, kuracie prsia zapekané so syrom a broskyňou, dusená ryža, ovocný čaj, školský tvaroh
streda - 18. september, 2019 - Mäsové guľky v paradajkovej omáčke, kysnuté knedle, bylinkový čaj, ovocie
štvrtok - 19. september, 2019 - Kuracia s cestovinou, rybie filé na masle, zemiaky varené, uhorkový šalát, cereálna tyčinka, voda so sirupom a citrónom
piatok - 20. september, 2019 - Fazuľová so zeleninou, ryžový nákyp s kompótom, citronáda, ovocie

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla