Zapojili sme sa do zbierky Hodina deťom

on .

hodinaV piatok 10. novembra 2017 zaplavili celé Slovensko žlté pokladničky s maskotom Hugom. Konala sa zbierka Hodina deťom. Je to akcia na podporu jedinečných projektov pre deti a mladých ľudí na celom Slovensku, ktorá funguje nepretržite už 18 rokov. Sme veľmi radi, že aj naša škola mohla pomôcť.

Denisa Vargová, Angela Halečková a Martin Tomaško, žiaci 9. ročníka, navštívili so žltou pokladničkou žiakov v triedach, tiež zamestnancov školy a vybrali sa aj do ulíc Marhane. Vyzbierané príspevky od ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud druhých, dosiahli peknú hodnotu 120,- eur. Táto suma bola zaslaná na účet Nadácie pre deti Slovenska. Za všetky príspevky srdečne ĎAKUJEME!


Mgr. Emília Michalovová

20171110 100634

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

utorok - 17. september, 2019 - Cibuľová, kuracie prsia zapekané so syrom a broskyňou, dusená ryža, ovocný čaj, školský tvaroh
streda - 18. september, 2019 - Mäsové guľky v paradajkovej omáčke, kysnuté knedle, bylinkový čaj, ovocie
štvrtok - 19. september, 2019 - Kuracia s cestovinou, rybie filé na masle, zemiaky varené, uhorkový šalát, cereálna tyčinka, voda so sirupom a citrónom
piatok - 20. september, 2019 - Fazuľová so zeleninou, ryžový nákyp s kompótom, citronáda, ovocie

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla