ZUŠ - zápis do nového školského roka 2016/2017

on .

SZUŠ POD VINBARGOMSúkromná základná umelecká škola, Pod Vinbargom 1, 085 01 Bardejov, pobočka: Základná škola v Marhani, sa teší na príchod žiakov na zápis do nového školského roka 2016/2017. Tešíme sa na nových žiakov, ktorí si zvolili štúdium na našej zuš-ke: či už v hudobnom alebo vo výtvarnom odbore. Máme za sebou roky úspešnej práce: vystúpenia, koncerty, výstavy... Mali ste a budete mať aj naďalej možnosť vidieť našich žiakov a našich učiteľov na rôznych vystúpeniach v škole, obci, na podujatiach organizovaných mestom Bardejov a na súťažiach. Žiaci pracujú pod vedením kvalifikovaných učiteľov a v príjemnej atmosfére Základnej školy v Marhani.

V hudobnom odbore vyučujeme zborový spev a hru na týchto hudobných nástrojoch: klavír, keyboard, gitara a spev. V prípade záujmu je možnosť doplniť ďalšie.
Vo výtvarnom odbore žiaci kreslia, maľujú, modelujú, venujú sa dekoratívnym činnostiam, výrobe keramiky a počítačovej grafike.

ŠKOLNÉ:
hudobný odbor: mesačne – 5 eur

Výtvarný odbor: mesačne – 3 eurá

Podrobnejšie informácie: p. uč. Mihoková – 0908 333 908
Prihlášku si môžete vyzdvihnúť u p. uč. Mihokovej.

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

utorok - 17. september, 2019 - Cibuľová, kuracie prsia zapekané so syrom a broskyňou, dusená ryža, ovocný čaj, školský tvaroh
streda - 18. september, 2019 - Mäsové guľky v paradajkovej omáčke, kysnuté knedle, bylinkový čaj, ovocie
štvrtok - 19. september, 2019 - Kuracia s cestovinou, rybie filé na masle, zemiaky varené, uhorkový šalát, cereálna tyčinka, voda so sirupom a citrónom
piatok - 20. september, 2019 - Fazuľová so zeleninou, ryžový nákyp s kompótom, citronáda, ovocie

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla