Volejbal pedagogických a nepedagogických zamestnancov

on .

vollBolo to 2. 12. 2016, bolo to v piatok...
Tím našich pedagogických a nepedagogických zamestnancov sa vybral na volejbalový turnaj do Raslavíc.
Naším pôvodným cieľom bolo získať na turnaji aspoň jeden set, aby sme neostali v totálnej hanbe...
Hneď v prvom zápase sa nám spomínaný set podarilo získať, a to dokonca s domácim tímom z Raslavíc. Hrali sme 1 : 1. Do ďalšieho zápasu sme už šli s väčšou dušičkou – trochu odvážnejšie, čo sa odrazilo aj na kvalite našej hry.

Napriek tomu sme však znovu „iba“ remízovali so Zborovom 1: 1 (Zborov bol pred začiatkom turnaja považovaný za jedného z favoritov na celkové víťazstvo). Do tretieho zápasu sme sa pustili už s poriadnou gurážou: naše sebavedomie dosiahlo vrchol a tím z Malcova sme jednoznačne porazili 2 : 0. Ako to však býva nielen v športe, ale aj v živote, pýcha predchádza pád. Vo štvrtom zápase nás Základná škola (na Komenského ulici) z Bardejova totálne schladila a vrátila na zem. Prehrali sme 2 : 0. Môžeme sa ale pochváliť, že zápas bol vyrovnaný a túto Základnú školu sme poriadne potrápili.
Celkovo sme nakoniec skončili na treťom mieste za Zborovom a víťazom z Bardejova.
Náš dojem z turnaja po športovej stránke, ale aj po stránke medziľudských vzťahov bol veľmi príjemný. Všetci aktéri sa zhodli na tom, že by bolo treba v tejto tradícii pokračovať. Všetci veríme, že sa to podarí... :)

PaedDr. Gabriel Billý

Spoločná pózovačka

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

utorok - 17. september, 2019 - Cibuľová, kuracie prsia zapekané so syrom a broskyňou, dusená ryža, ovocný čaj, školský tvaroh
streda - 18. september, 2019 - Mäsové guľky v paradajkovej omáčke, kysnuté knedle, bylinkový čaj, ovocie
štvrtok - 19. september, 2019 - Kuracia s cestovinou, rybie filé na masle, zemiaky varené, uhorkový šalát, cereálna tyčinka, voda so sirupom a citrónom
piatok - 20. september, 2019 - Fazuľová so zeleninou, ryžový nákyp s kompótom, citronáda, ovocie

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla