Boli sme v divadle. A videli sme Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina

on .

317 neobycajne dobrodruzstva maleho buratina plagatAj naši mladší žiaci mali možnosť znovu vidieť ozajstné divadelné predstavenie v ozajstnom divadle: Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina na Veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Kým sa v stredu 21. marca deviataci „potili“ na Testovaní 9, piataci, šiestaci a niektorí siedmaci s úsmevom nastupovali do autobusu, ktorý mal namierené do Prešova.

V divadle už na nich čakali pripravené vstupenky, a tak sa predstavenie mohlo začať... Našej výprave, žiakom i učiteľkám, sa páčilo spracovanie príbehu i kostýmy.
So spokojnými srdiečkami preto mohli potom pokračovať v ďalšej časti výletu, ktorá sa im tiež pozdávala: obchodné centrum Max. A predovšetkým sa im pozdávalo to, že mali dosť času na všetko, čo chceli vidieť, vyskúšať, kúpiť si či ochutnať. 
A my môžeme skonštatovať, že sme, ako sa zdá, znovu dobre využili kultúrne poukazy.

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

utorok - 17. september, 2019 - Cibuľová, kuracie prsia zapekané so syrom a broskyňou, dusená ryža, ovocný čaj, školský tvaroh
streda - 18. september, 2019 - Mäsové guľky v paradajkovej omáčke, kysnuté knedle, bylinkový čaj, ovocie
štvrtok - 19. september, 2019 - Kuracia s cestovinou, rybie filé na masle, zemiaky varené, uhorkový šalát, cereálna tyčinka, voda so sirupom a citrónom
piatok - 20. september, 2019 - Fazuľová so zeleninou, ryžový nákyp s kompótom, citronáda, ovocie

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla