Chceme začať s WocaBee naplno

on .

fcelaV pondelok 17. októbra 2022 sa stretli naše jazykárky so školskou digitálnou koordinátorkou Mgr. Gabrielou Havirovou, aby sa oboznámili s novými funkcionalitami a možnosťami zapojenia sa do súťaží v aplikácii WocaBee. Už si viaceré vyučujúce v minulosti vyskúšali , že táto aplikácia sa dá efektívne používať pri učení sa novej slovnej zásoby rôznych cudzích jazykov a jej hravom a atraktívnejšom precvičovaní. A keďže niektoré veci v aplikácii znovu autori vylepšili, aj pre učiteľa bude teraz práca s ňou rýchlejšia a menej časovo náročná. 

Preto sa tešíme a veríme, že ju budú vyučujúce spolu so žiakmi intenzívne využívať pri vyučovaní i domácej príprave. Zaručene sa to prejaví vo vyučovacích výsledkoch našich žiakov a najmä viac ich pripraví do budúceho života. Predpokladáme totiž, že mnohí z nich budú cudzí jazyk súrne v dospelosti potrebovať pri cestovaní, práci či oddychu...

Ing. Monika Vojteková

woca2

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla