Vianočná akadémia 2014

on .

V priestoroch našej telocvične bolo dňa 19. 12. 2014 od rána veľmi rušno. Takmer všetci žiaci s napätím očakávali príchod svojich rodičov, starých rodičov i ďalších hostí, ktorých si pozvali na svoje vystúpenie. O pol desiatej už boli všetci v efektne vyzdobenej telocvični, o čo sa postarali naši vyučujúci. Dvojhodinový kultúrny program pripravovali žiaci všetkých ročníkov druhého stupňa s pani učiteľkou Mgr. Janou Mihokovou. Členov divadelného krúžku na vystúpenie pripravovala pani učiteľka Mgr. Božena Pantlikášová. Ozvučenie, zvukové a obrazové efekty bravúrne zrealizoval náš počítačový odborník pán učiteľ Mgr. Ján Polča. Prítomní každé vystúpenie ocenili obrovským potleskom. Po skončení bohatého kultúrneho programu sa prítomní presunuli na chodbu školy, kde sa mohli ponúknuť dobrotami z bohato prestretých stolov, čajom i punčom. V príjemnej predvianočnej atmosfére sa hostia i kmeňoví zamestnanci delili o dojmy z Vianočnej akadémie a zároveň si za symbolické ceny zakúpili nádherné výrobky žiakov z rôznych krúžkov pod vedením p. uč. Mgr. Janky Uličnej a Mgr. Adriany Katuščákovej.

Mgr. Božena Pantlikášová

Ako vyzerala naša akadéia si môžete prezrieť v nasledujúcich videoklipoch. Zábery nasnímali a upravili žiaci pracujúci vo foto-video krúžku.

Ďalšie fotozábery

yutub1

yutub2

yutub3

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla