Zápisný lístok na stravovanie

on .

sjMilí rodičia,
nech sa páči, tu je náš zápisný lístok na stravovanie v našej školskej jedálni v šk. roku 2022/2023.

Trošku sa zmenili podmienky. Prešli sme do iného finančného pásma, aby bolo vôbec možné ufinancovať varenie v školskej jedálni pri zvyšujúcich sa cenách potravín...

V každom prípade stravovanie v školskej jedálni pre Vaše dieťa veľmi odporúčame, pretože v domácnostiach za takýto poplatok zvyčajne nedokážeme navariť tak pestro, rôznorodo a zdravo.
Naša pani vedúca školskej jedálne pri tvorbe jedálnička dbá na všetky pravidlá stravovania v školskej jedálni, vyberá a objednáva kvalitné potraviny a spolu so svojimi spolupracovníčkami sa snažia uvariť všetky jedlá čo najlepšie a čo najchutnejšie.
Tiež máme veľmi dobre vybavenú školskú kuchyňu: okrem iných zariadení máme aj konvektomat, ohrevný pult či umývačku riadu, takže sa naozaj snažíme o zdravú prípravu jedál, chutné podávanie aj bezpečné umývanie riadu pri vysokých teplotách.

Keď máte záujem o stravovanie Vášho dieťaťa v školskej jedálni, môžete si vytlačiť tento zápisný lístok, vypísať a doručiť nám ho do 5. 9. 2022 (napríklad ho Vaše dieťa donesie v prvý deň, teda 5. 9. 2022, do školy alebo ho kedykoľvek do 5. 9. 2022 hodíte do schránky pri vchode do školy). Alebo dá triedny učiteľ tento zápisný lístok Vášmu dieťaťu v pondelok 5. 9. 2022 a Vaše dieťa ho prinesie na druhý deň vyplnený a podpísaný do školy.

Tešíme sa na stretnutia v školskej jedálni pri chutnom obede.

S pozdravom Monika Vojteková, riaditeľka ZŠ v Marhani

Príloha - Zápisný lístok na stravovanie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla