ERASMUS+ DAY

on .

ERASMUSDAYS WEB BANNER1

V stredu 16. 11. 2022 sme spolu s niektorými žiakmi deviateho ročníka v priebehu jedného dňa navštívili Poľsko, Taliansko, Chorvátsko, Maďarsko, Španielsko a vrátili sme späť na Slovensko.
Pýtate sa, ako sme stihli navštíviť toľko krajín počas jedného dňa?

Netrápte sa, nebolo to nič zložité. Súkromná stredná odborná škola v Giraltovciach sa premenila na medzinárodné letisko. Žiaci sa zaregistrovali na check-ine, prešli cez letiskovú kontrolu a už sme lietali po svete, kde sme plnili rôzne aktivity. Nielen naši deviataci, ale aj žiaci deviatych ročníkov z okolitých škôl absolvovali ERAZMUS+ DAY. SSOŠ nám odprezentovala svoje aktivity, ktoré sa dajú zažiť vďaka štúdiu na ich škole. Deviataci si vyskúšali virtuálnu realitu, tancovali španielsky tanec flamenco, osviežili sa (samozrejme)
nealko drinkom, uplietli kytičku, vytvorili taliansku sopku Etnu a ochutnali medzinárodnú kuchyňu. Veríme, že aj táto návšteva inšpiruje deviatakov vybrať si tú správnu strednú školu.

Mgr. Ivana Bobáková

Ďalšie informácie a fotografie z akcie nájdete na https://www.facebook.com/ssos.giraltovce/posts/pfbid0ZcFCyBiYXeFY59WNAJxNMqkEWXqh3Vi3R8YWXVi5uNgmpj9v4fAKhYUNsXrQzkREl?notif_id=1668626096290212&notif_t=mention&ref=notif

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla