Naše dievčatá boli ŠTVRTÉ na okresnom kole vo vybíjanej...

on .

volyV utorok 12. marca 2024 sme sa zúčastnili okresného kola vo vybíjanej mladších žiačok, teda žiačok 6. a 7. ročníka. Prihlásených bolo 13 škôl, nakoniec sa turnaja zúčastnilo 10 škôl z bardejovského okresu. Školy boli rozdelené do 3 skupín, v každej boli 3, resp. 4 školy. My sme sa dostali do skupiny, kde boli štyri školy – ZŠ Komenského, ZŠ Vinbarg, ZŠ Kurima a naša škola. V prvom zápase sme sa stretli so ZŠ Komenského. Vo vyrovnanom zápase sme nakoniec nešťastne prehrali o 2 body. V ďalších zápasoch sme už na palubovke viac-menej dominovali my. Kurimu sme porazili pomerne jednoznačne a s domácimi žiačkami sme smolne remizovali. V skupine sme obsadili nepostupové 2. miesto. V celkovom poradí sme skončili na celkom peknom 4. MIESTE. Dievčatá môžeme pochváliť za snahu a bojovnosť. Trošku nás mrzia tzv. nevynútené chyby, resp. chyby technického charakteru, ktoré nás pripravili o lepšie umiestnenie. Skončiť ale v okrese na štvrtom mieste nie je až také zlé, čo poviete? :)

PaedDr. Gabriel Billý

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla