Magický svet tanca

on .

mstMali sme možnosť prihlásiť žiakov našej školy na jednu zaujímavú akciu. Bol to výchovný koncert, ktorý organizovala Akadémia tanca – NELA (pozri na www.akademiatanca.sk) pri príležitosti 20. výročia od jej založenia, s názvom Magický svet tanca, v stredu 14. 3. 2018. Koncert sa konal v kine SCALA v Prešove a vybrali sme sa naň spolu so žiakmi zo Základnej školy v Harhaji a s deťmi a rodičmi z Materskej školy v Marhani. Počas hodinového predstavenia sme mali možnosť vidieť prierez tanečnou výučbou pre budúce baletky.

Uchvátili nás ukážky rôznych tancov a krásne kostýmy, v ktorých tanečníci účinkovali. Pred koncertom sme spolu so žiakmi ešte stihli navštíviť nákupné centrum MAX, takže to bolo pre všetkých veľmi príjemne strávené dopoludnie.

Mgr. Emília Michalovová

mst1

mst2

mst3

 

mst4

mst5

mst6

mst8

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla