Cirkus Jacko u nás v telocvični

on .

cirk

Videli ste už niekedy, čo všetko dokáže Cirkus Jacko? My áno. V utorok 31. 5. 2016 v našej telocvični. Zišla sa tam celá naša základná škola, tiež Materská škola v Marhani a Základná škola v Koprivnici.

A všetci sme nechápavo pozerali, ako sa dá žonglovať s toľkými loptičkami, ako môže jeden žonglér vystriedať druhého bez toho, aby si to loptičky vôbec všimli, alebo sa prezliecť do krásnych šiat za pár sekúnd... Neuveriteľné tiež bolo, že niekto dokáže stáť na podložke, pod ktorou sú dva absolútne nestabilné valce, otáčať sa, zároveň sa prestrčiť cez malý kruh a pri tom všetkom udržať rovnováhu a nespadnúť... Nádherné, keby sme aj my vedeli také kúzelnícke triky, aké sme na vlastné oči videli v ten deň v našej telocvični... Občas by sme vedeli, čo s tým, však, milí naši žiaci? (Napríklad zmeniť zlé známky v žiackej na dobré, vedieť všetko na písomke, aj keď sme sa neučili a určite by sme toho vymysleli oveľa viac... :-). Alebo zažiť ten pocit, aby žiaci sami prišli za učiteľom, že chcú písať písomku hoci aj vo voľnom čase, však 7. A?) Boli to krásne veci. Ďakujeme, Cirkus Jacko. Nabudúce musíte niečo naučiť aj nás...

zábery z predstavenia

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka školy

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla