Naše dievčatá získali krásne 2. miesto na okresnom kole vo volejbale

on .

volejZDeň po okresnom kole vo volejbale chlapcov, teda v piatok 12. apríla, absolvovali tento turnaj aj naše dievčatá. Turnaj sa konal opäť na ZŠ Komenského v Bardejove. Súťažilo 10 škôl, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Znovu sa hralo systémom na dva víťazné sety. Skupinu sme vyhrali, keď sme postupne zdolali Cirkevnú ZŠ, ZŠ Malcov, ZŠ Pod Vinbargom a ZŠ Pod papierňou. V týchto štyroch zápasoch nám dokázali „ukradnúť“ set iba ZŠ Malcov a ZŠ Pod papierňou. Obzvlášť si vážim víťazstvo nad ZŠ Pod papierňou, keďže v ich tíme hrali aj hráčky, ktoré sú súčasťou volejbalových klubov. Zaslúžene sme postúpili do finále, v ktorom sme sa stretli so ZŠ Komenského.

Dievčatá z usporiadateľskej školy nás zdolali v pomere 2 : 0. Išlo o volejbalovú triedu, ktorej sme ťažko mohli konkurovať, ale potrápili sme ich. Skončili sme 2. v okrese, čo je z môjho pohľadu nádherný úspech. Dievčatá siahli na dno svojich síl, o čom svedčí aj fakt, že Adela Hlavinková takmer nedohrala štvrtý zápas pre kŕče v ľavej nohe. Za predvedené výkony dievčatám skladám poklonu. Reprezentovali nás Tamara Bačová, Tamara Fereková, Sabina Frigová, Adela Hlavinková, a Laura Šestáková. V deň súťaže mala narodeniny naša Sabina Frigová, jedna z najlepších hráčok turnaja (podľa mňa druhá najlepšia hráčka na turnaji), tak jej ešte raz prajem všetko najlepšie. Veľmi som jej prial, aby sme turnaj vyhrali, ale musím športovo uznať, že súper bol lepší. Snáď sa nám to podarí o rok...

PaedDr. Gabriel Billý

zábery zo súťaže

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla