Novoročné posedenie

on .

2019Po nádherných vianočných dňoch v kruhu rodiny sme sa vrátili do práce o deň skôr ako začínala bežná školská rutina, teda už v pondelok 7. januára 2019. Stretli sme sa všetci spolu, aby sme si navzájom každý osobne, ale aj spoločne popriali všetko dobré do nového roku, aby sme si v pokojnej vianočnej atmosfére spolu posedeli, porozprávali sa, zaspomínali a poďakovali za uplynulý rok, zbilancovali aj si uvedomili, čo nás pravdepodobne čaká v novom roku, čo by sme chceli, akým smerom by sme sa mali ďalej uberať. Najprv sme si ale dali varené vínko a výbornú mačanku (zásluha našich šikovných ženičiek v školskej jedálni, ďakujeme). A potom sme už na rok 2018 spomínali pri káve a chutnej štrúdli pomocou elektronického kalendára našich akcií a udalostí, ktorý sme doplnili o komentáre, fotografie a videá z týchto dní. 

Zistili sme, že takéto spomínanie má obrovský zmysel, pretože sa často stáva, že jednotlivé akcie robí užšia skupina zamestnancov a ostatní niekedy ani nevedia, aká presne daná akcia či udalosť bola, aká atmosféra ju sprevádzala, čo vyžadovala jej príprava, aký mala zmysel, úžitok či ohlas... Mnohí naši zamestnanci napríklad ani netušili, ako vyzerá bežný deň v špeciálnej triede, koľko a akých akcií zorganizovali učitelia, alebo si neuvedomovali, aké akcie museli zvládnuť počas roka pracovníčky školskej jedálne, aké rekonštrukčné práce stihol urobiť pán školník, čo zaujímavé sa nám podarilo s našou administratívnou zostavou pracovníčok vybaviť a urobiť v spolupráci s naším zriaďovateľom, s firmami, organizáciami alebo čo sme zažili spolu s našou ZUŠ... A pravdupovediac, asi nikto z nás si predtým neuvedomil, aké neuveriteľné množstvo práce, ale aj zaujímavých i nádherných zážitkov sa za jediný rok dalo stihnúť urobiť a prežiť. 
Milí kolegovia, vidíte? Spoločnými silami sa nám toho podarilo veľa.
Držme spolu naďalej, každý z nás je nesmierne dôležitý.
Vďaka za každý deň, ktorý sme mohli spolu prežiť.

Ing. Monika Vojteková

Nech sa páči, pozrite si zopár záberov i náš kalendár akcií:

1

2

3

4

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla