Žiadosť o vydanie preukazu – čipovej karty na žiacku a študentskú zľavu cestovného

on .

v6wd cl4c 160308Milí rodičia,

a) ak potrebujete vybaviť čipovú kartu na autobus pre žiaka našej školy na zľavu cestovného

alebo

b) ak Vaše dieťa už má čipovú kartu, ale ste zistili, že jej končí platnosť (pre istotu si to všetci skontrolujte, zvyčajne je to tak, že ak vybavíte kartu piatakovi, končí jej platnosť v lete po 8. ročníku, potom treba vybaviť novú)

...NECH SA PÁČI, V PRÍLOHE VÁM POSIELAME TLAČIVO.

Vypíšte si ho a potvrdiť si ho môžete prísť dať na sekretariát školy k pani Danke Kaščákovej v podstate takmer kedykoľvek v obvyklej pracovnej dobe, ale vopred si telefonicky overte, či to bude práve v daný čas možné, na jej tel. čísle: č. 0903 702 368.
Keby ste v súrnych prípadoch nemohli prísť v pracovnom čase, pani Kaščáková je ochotná Vám tlačivo potvrdiť aj mimo pracovného času. Býva hneď vedľa školy vľavo (svetložltý domček).

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka školy

Príloha: Žiadosť o vydanie preukazu – čipovej karty na žiacku a študentskú zľavu cestovného.

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla