Inšpirácie pre moderných učiteľov

on .

mozavikicoriOkrem vzdelávaní, ktoré si vyberajú jednotliví učitelia sami, ponúkame aj aktualizačné vzdelávania pre celý pedagogický kolektív. V pondelok 12. februára 2024 sme sa zamerali na ďalšie inšpirácie pre moderných pedagógov, konkrétne na využitie multimediálneho obsahu vzdelávacích portálov Mozaik, Corinth a noviniek na Viki. Naši pedagógovia tak mali jedinečnú príležitosť objaviť nové možnosti, ktoré prinášajú svieži dych do vyučovania a viac angažujú žiakov. S nástrojmi, ktoré ponúkajú Mozaik, Corinth a Viki, prenikli do sveta interaktívneho vzdelávania: od animovaných prezentácií cez interaktívne cvičenia až po virtuálne exkurzie... Naši vyučujúci majú vďaka týmto vzdelávacím portálom viac možností, ako zaujať svojich študentov. Veríme, že aj takéto školenia nám pomôžu sa neustále zdokonaľovať a prinášať do tried nové, inovatívne prístupy.

Mgr. Gabriela Havirová

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla