Aj Vy ste boli vo štvrtok v kaštieli?

on .

koncertAk nie, musíte prísť nabudúce.
My sme boli. Presnejšie vo štvrtok 9. 6. 2016. A boli sme milo prekvapení. Nádhernými zrekonštruovanými priestormi kaštieľa rodu Dessewffy a nielen tými. Aj hudobnými a výtvarnými výkonmi našich žiakov, ktorí navštevujú Súkromnú základnú umeleckú školu, ktorá pôsobí u nás v škole.

Znovu sme mohli vidieť posun našich žiakov, ktorí sú rok čo rok staršími a šikovnejšími zuškármi, i prvé, možno ešte nesmelé výkony začiatočníkov. Bolo zaujímavé a krásne sledovať a počúvať, čo dokážu šikovné prsty na klavíri či gitare... Alebo si všímať, ako si dievčatá a chlapci poradili so spevom a doprovodom súčasných hitov či ľudoviek. Alebo si prezrieť galériu najkrajších výtvarných prác a tíško si v duchu hovoriť: Ako sa toto dalo vymyslieť, nakresliť, namaľovať, urobiť, farebne zladiť...???
Ak ste v kaštieli neboli, príďte nabudúce. Uvidíte, že sa oplatí stíšiť a zažiť trošku umenia.

zábery z koncertu

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka školy

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla