Na hokeji v Steel Aréne

on .

hokejist2V piatok 29. septembra 2023 sa žiaci našej školy zúčastnili na hokejovom zápase medzi Košicami a Liptovským Mikulášom.
V burácajúcej Steel Aréne sa odohral náročný boj s úspešným koncom pre „oceliarov“. Definitívna podoba výsledku 5 : 1 sa zobrazila doslova sekundu pred koncom zápasu. Naši žiaci horlivo povzbudzovali a svojím transparentom pútali pozornosť hlavného kameramana. Veselá skupinka fanúšikov z našej školy tak bola vďačným objektom často sa objavujúcim na multimediálnej hokejovej kocke. Skvelá atmosféra pokračovala spevom na spiatočnej ceste. Napokon sme sa s pekným zážitkom bezpečne rozišli do svojich domovov.

Ing. Martina Roguľová

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla