Kalvária a Cyrilometodský kríž v Bardejove druhýkrát...

on .

kalvaria bardejov29. máj 2024 – tretí deň aktívneho týždňa II
Opäť sme sa vybrali autobusom do Bardejova a tu už peši po trase Hlavná stanica – Kalvária – Cyrilometodský kríž – Radničné námestie – Hlavná stanica. Zloženie žiakov už ale bolo vekovo staršie: tentokrát to boli ôsmaci a deviataci. Napriek predpovediam bolo počasie nádherné a úplne fotogenické, veď si pozrite zábery. Keď sme boli pri Cyrilometodskom kríži, hrmenie kdesi v diaľke nás popohnalo rýchlo sa presunúť na námestie, aby sme sa v prípade búrky mali kde ukryť. Rozpršalo sa až vtedy, keď sme cestovali autobusom domov. 

Na námestí z nás mali radosť predajcovia zmrzliny, bagiet a hamburgerov... :-) Ale žiaci si tieto maškrty po pätnástich tisíckach prejdených krokov naozaj zaslúžili. Táto turistická vychádzka bola opäť krásnou lekciou toho, ako sa dá zaujímavo stráviť čas mimo školy, no napriek tomu si dopĺňať poznatky z geografie, biológie či dejín nášho regiónu. Tešíme sa na ďalšie podobné akcie! V tento deň pedagogický dozor tvorili: Mgr. Mária Majerníková, Mgr. Alena Moravcová, Ing. Mgr. Martina Roguľová, p. as. Alena Sokolová. Ďakujeme...
Táto akcia bola súčasťou Projektu ZDRAVIE V DIGITÁLNOM VEKU, ktorý je podporený grantovým programom Školy budúcnosti od Karpatskej nadácie a Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. https://karpatskanadacia.sk

Mgr. Alena Moravcová

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla