Naši mladí záchranári

on .

zachrNa otázku „Čím by ste chceli byť po skončení štúdia?“, by možno niektorí naši žiaci odpovedali, že chcú byť záchranármi. V týchto dňoch mali možnosť svoju predstavu o tomto krásnom, ale náročnom povolaní vyjadriť aj kresbou. Na hodinách výtvarnej výchovy spolu s pani učiteľkou Mgr. Líviou Budinskou vytvárali práce do súťaže, ktorú vyhlásil Okresný úrad Bardejov, Sekcia krízového riadenia Ministerstva vnútra SR, s názvom „Veď aj ja som záchranár“.

Akcia podporuje súťaživosť, napomáha rozvíjať osobné a charakterové vlastnosti žiakov, umeleckú tvorivosť, žiaci si zároveň rozširujú a precvičujú teoretické vedomosti získané od svojich pedagógov, rodičov a okolia. Kto by si chcel kresby pozrieť osobne, budú umiestnené na vernisáži výstavy v Poľsko-slovenskom dome na Radničnom námestí v Bardejove. Otvorenie vernisáže bolo naplánované na 3. 12. 2018. Žiakom aj pani učiteľke za ich prácu ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

Mgr. Emília Michalovová

Práce našich žiakov

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla