Slávnostné ukončenie školského roka 2015/2016

on .

konieskr30. júna 2016 sme slávnostne ukončili školský rok ekumenickou bohoslužbou spolu s našimi rímskokatolíckymi kňazmi a evanjelickým pánom farárom v rímskokatolíckom kostole v Marhani. Bola to nádherná: ďakujúca i povzbudzujúca bohoslužba pre nás všetkých, deviataci počas nej dostali osobitné požehnanie na vykročenie do ďalšieho života od obidvoch kňazov i p. farára, naše dievčatá – speváčky – nám ju ozdobili krásnymi piesňami. Po nej sme na strednom dvore v areáli našej školy vyhodnotili celučký školský rok:

všetko dobré i menej dobré, čo nám priniesol;
pospomínali sme na to, čo nové sa v našej škole počas roka urobilo;
ocenili sme krásnou knihou všetkých, čo mali samé jednotky;
pekné ceny dostali aj žiaci, ktorí úspešne reprezentovali našu školu na okresných, seniorátnych či celoslovenských súťažiach,
dali sme darčeky tým, ktorí počas celého školského roka nevymeškali ani jednu hodinu
a Cenu riaditeľa školy – náramkové hodinky – dostala najlepšia žiačka školy.

A potom sa už všetci žiaci rozišli do svojich tried, kde spolu so svojimi triednymi učiteľmi zhodnotili svoje vlastné úspechy či neúspechy a na cestu domov dostali vlastné vysvedčenia. Pred posledným odchodom zo školy sa ešte deviataci rozlúčili s každou triedou i učiteľmi v zborovni.
Všetci zamestnanci školy sa popoludní stretli na motoreste Čepcov, aby v príjemnom prostredí a s dobrou hudbou zhodnotili všetko, čo im tento školský rok priniesol, a rozlúčili sa so svojimi kolegami pred odchodom na letnú dovolenku.

Nech nás všetkých počas leta chráni Božie požehnanie, ktoré sme dostali na našej ekumenickej bohoslužbe:

Božie požehnanie nech je s Vami, aby Vám ukázalo správnu cestu.
Božie požehnanie nech je vedľa Vás, aby Vás chránilo.
Bože požehnanie nech je za Vami, aby Vás podporovalo a podržalo.
Božie požehnanie nech je nad Vami, aby na Vás dávalo pozor  všade, kam pôjdete.
Božie požehnanie nech je pod Vami, aby Vás zachytilo, keď padnete.
Božie požehnanie nech je s Vami všetkými,
nech Vás žehná Všemohúci Boh Otec i Syn, i Duch Svätý. Amen.

zábery z ukončenia školského roka                                                                                                                                                                                                              

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka školy

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla