Malý „veľký“ skutok lásky

on .

kolko lasky logo 1Viete si predstaviť, koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?... No, možem Vám povedať, že veľmi veľa. Presvedčili sme sa o tom v posledných dňoch, keď sme pripravovali krabice v rámci projektu: „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“ Boli sme milo prekvapení a hrdí na našich žiakov a ich rodičov, s akou láskou a ochotou prinášali darčeky pre seniorov a vyrábali krásne pozdravy plné milých slov.

Podarilo sa nám odovzdať 34 krabíc, ktoré poputujú do zariadení pre seniorov a spravia tak mnohým ľudom radosť. Tento projekt má okrem materiálnej podoby ešte jeden cieľ – učiť deti empatii, láskavému vzťahu k starším ľuďom, solidarite. Keď sme tak počúvali žiakov, ako sa v tejto súvislosti krásne vyjadrovali o svojich babkách a dedkoch, myslíme si, že účel projektu bol splnený… :) Všetkým Vám srdečne ďakujeme.
Prajeme pokojný advent a veľa dobrých ľudí okolo seba.

Mgr. Emília Michalovová

kolko10

kolko11

kolko12

kolko13

kolko14

 

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla