„KEDY UŽ PÔJDEME NA HOKEJ DO KOŠÍC?“

on .

HC Kosice bieleAni sme sa nenazdali a je tu opäť jeseň. Obdobie, v ktorom sa každoročne začína naša hokejová Tipsport liga. Aj niektorí žiaci našej školy si to všimli a natešení sa ma opýtali: „Kedy už pôjdeme na hokej do Košíc?“ Pri pohľade na rozpis zápasov HC Košice sa mi najviac pozdával termín 12. október 2018. Zorganizoval som teda skupinu 50 hokejových fanúšikov, žiakov, rodičov i pedagógov, a vybrali sme sa do Košíc. Súperom Košičanov boli hokejisti z Liptovského Mikuláša. V úvodnej tretine boli aktívnejší domáci hráči a vyhrali ju 2 : 1, keď sa presadili Kafka a Nagy. Druhá tretina priniesla veľmi opatrný hokej na obidvoch stranách, ale šťastnejší hostia strelili gól a vyrovnali na 2 : 2. V tretej časti zápas rozhodli domáci gólom v presilovej hre, keď sa presadil Netík.

Košice si po výhre 3 : 2 pripísali ďalšie tri body a upevnili si 2. priečku v tabuľke. Žiakom sa hokej páčil, pretože bol napínavý až do konca. Niektorí z nich boli na hokeji prvýkrát a už sa nemôžu dočkať ďalšieho zápasu. V druhom polroku sa nám to azda tradične znovu podarí :).

Mgr. Pavol Minčák

44110991 550583378717363 7326866284560252928 n 1

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla