Deň otvorených dverí v našej škole

on .

dvereDlhšie sme sa hrali s výberom dátumu. Nakoniec sme sa ustálili na dátume: 17. jún 2018. A bola to šťastná voľba: počasie naozaj vyšlo. Bolo príjemne teplučko, ale nie príliš horúco, na osvieženie pofukoval jemný vietor... búrkové mraky sa, našťastie, túlali dostatočne ďaleko.
Bol to deň ako stvorený na akcie tohto druhu. Svedčí o tom aj počet hostí, ktorí k nám zavítali. Ďakujeme Vám za priazeň, milí hostia.

Začali sme predstavením histórie i súčasnosti školy. Nasledoval krátky program, v ktorom sa predviedli naši žiaci: napr. klavírne a gitarové skladby, sólový i zborový spev, tanečný krúžok, dievčatko Simonka, ktoré ukázalo, čo sa naučilo hrať za jediný rok na akordeóne a naša novučká kapela, ktorá vznikla v rámci ZUŠ a ktorá vystupovala druhýkrát vo svoje kariére. Tá sa predviedla aj neskôr, spolu asi v troch blokoch.
Potom už nasledoval program, v ktorom hlavnú úlohu zohrávali zábavné i súťažné disciplíny pre deti (spolu ich bolo 10: napr. florbalové či futbalové kúsky, skákací hrad, maľovanie na tvár, úprava vlasov od našej vedúcej kaderníckeho a vizážistického krúžku, jazda zručnosti na kárach a kolobežkách na dopravnom ihrisku, šípky, postavičky z balónov...), ktoré boli odmenené cenami za výkon či statočnosť. Najmenšie deti sa mohli hrať pod dozorom našich pedagogičiek v školskom klube detí.
Okrem toho to bol voľný čas pre dospelých, ktorí zatiaľ mohli:
alebo sprevádzať svoje deti na jednotlivých stanovištiach,
alebo si pozrieť školu samostatne či v sprievode vedenia školy,
alebo si prezrieť predajnú výstavu výrobkov našich učiteľov a našich detí na krúžkoch aj mimo nich, prípadne si aj niečo kúpiť,
alebo sa zapozerať do videí projektov, ktoré robil krúžok programovania LEGA v rámci súťaže Robotická liga,
alebo len si posedieť a porozprávať sa so známymi,
a popritom sa aj ponúknuť moravskými a pizza koláčmi, dať si kávu, kapučíno, čaj, dať si načapovať nealkohoické pivo či naliať kofolu a vypiť si ich v príjemnom chládku na lavičkách pod ozdobnými červenými slivkami...
Nám bolo s Vami, milí hostia, príjemne. Dúfame, že aj Vy ste sa v našej škole cítili dobre, že ste viac spoznali ľudí, ktorí v nej pracujú, že sa Vám páčila jej vizáž, že nám zachováte svoju priazeň, že nám s dôverou zveríte svoje deti a že s radosťou prídete aj na ďalšie akcie, ktoré bude robiť naša škola.
Tešíme sa na Vás. Dovidenia...

zábery z akcie

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla