Deň mlieka

on .

cowMlieko je dôležitá zložka každodenného zdravého pitného režimu. To my dospeláci vieme, ale čo naše deti?
V stredu 28. septembra 2016 sme pripravili náučné dopoludnie pre žiakov 1. stupňa našej školy. Zábavnou a hravou formou sa mohli dozvedieť veľa zaujímavého o význame mlieka a mliečnych výrobkov. Trošku teoretických vedomostí nadobudli pomocou prezentácie na interaktívnej tabuli. V rámci výstavky mliečnych produktov zas mohli zistiť, ktoré potravinové výrobky majú mliečny pôvod. A odkiaľ vlastne mlieko pochádza? To si mohli vyskúšať na našich „školsko-lavicových kravkách“. Nechýbali ani súťaže v pití mlieka a papkaní jogurtov. A nakoniec sme pre detičky prichystali stoly s mliečnymi dobrotami.
Mňam, mňam......

Mgr. Gabriela Brejová

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla