STEEL ARÉNA 2015

on .

steelAni v tomto školskom roku sme si nenechali ujsť naše obľúbené športové podujatie. Žiaci 6. až 9. ročníka sa v sprievode svojich pedagógov opäť mohli vybrať dňa 16. októbra 2015 na hokej do Košíc. Tentoraz na zápas HC Košice – HK Nitra, ktorý sledovalo 50 hokejových fanúšikov z našej školy. Videli sme dramatický duel, v ktorom Košice napokon zdolali Nitru 3:2. Hokejisti Košíc podali bojovný výkon a veríme, že sa im bude dariť aj v ďalších zápasoch sezóny. Pred samotným zápasom i počas neho prebiehala sprievodná akcia Pro-hokeja pod záštitou jej riaditeľa Richarda Lintnera, ktorú moderovali Junior a Marcel z Fun rádia. Niektorým žiakom sa podarilo získať podpis alebo spoločnú fotografiu s Juniorom či Lintnerom.

Mgr. Pavol Minčák

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla