Ako osloviť tínedžera dnes?

on .

prednaskaAj my pedagogickí a odborní zamestnanci školy sa neustále vzdelávame, aby sme sa mohli zlepšovať v pedagogickej praxi. Preto sme v pondelok 17. apríla 2023 absolvovali aktualizačné vzdelávanie - prednášku: Ako osloviť tínedžera dnes? V rámci prednášky sme sa spoločne zamýšľali nad tým, ako máme fungovať v tzv. „tekutej dobe“. Oboznámili sme sa tiež s terajším chápaním období jednotlivých generácií od generácie X – cez generácie Y a Z -- mm až po generáciu ALFA. Prednáškou nás v spolupráci s EMC ECAV previedla PhDr. Lenka Bačová, psychologička z Centra poradenstva a prevencie v Prešove. Bolo to veľmi zaujímavé podujatie. Lepšie sme si mohli utriediť i vysvetliť svoje skúsenosti, ktoré denne zažívame pri práci s tínedžermi. Mohli sme si ich porovnať s teóriou a lepšie ich pochopiť. Veríme, že podujatia tohto druhu budeme aj naďalej organizovať...

Mgr. Ivana Bobáková

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla