Internetová bezpečnosť detí a mládeže

on .

ibO výhodách, ale aj nástrahách internetu, sociálnych sietí a počítačových technológií sa v dnešnej dobe hovorí všade pomerne dosť. Mobilný telefón je už takmer pre každého samozrejmosťou a trávime s ním veľa času. Niekedy však až príliš veľa... Preto sme boli veľmi radi, že prijala naše pozvanie a v pondelok 29. mája k nám zavítala Mgr. Andrea Barabasová z Oddelenia koordinácie a programov prevencie kriminality v Prešove.

V prednáške s názvom „Internetová bezpečnosť detí a mládeže“ oboznámila žiakov 5. a 6. ročníka s mnohými zaujímavosťami z tejto oblasti, ale aj s návodmi, ako bezpečne internet využívať a zároveň si chrániť svoje súkromie. Aj keby sa mohlo zdať, že dnešné deti sú v oblasti internetu machri, predsa len im táto prednáška priniesla veľa nových poznatkov. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie zaujímavé témy.

Mgr. Emília Michalovová

1

3

4

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla