Videli sme „ZBABRANÚ HRU“ v Divadle Jonáša Záborského v Prešove :)

on .

djz zhV piatok 15. marca 2024 sme spolu s našimi šiestakmi a siedmakmi vymenili školské lavice za sedadlá v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. Žiaci sa na túto akciu tešili, veď mnohí z nich boli v divadle naposledy ešte na prvom stupni, pretože takéto podujatia sme v čase pandémie nemohli organizovať. Atmosféra divadla má svoje čaro pre všetkých, pre nás v hľadisku i pre samotných hercov. Aj nás dostala. „Zbabraná hra“ je komédia. Vyšetruje sa v nej vražda, ktorá sa v konečnom dôsledku ani nestala. Je to predstavenie v modernom štýle, aj keď samotný dej zaváňal staršími časmi. Trefné poznámky, humorné hlášky, to všetko dotváralo zábavný charakter tejto hry, na ktorej sme sa bavili nielen my, pedagogický dozor, ale aj samotní žiaci.

Sme radi, že sa naši žiaci vedia pekne správať nielen v prenajatom autobuse, ale aj na samotnom predstavení. Nebolo potrebné ich upozorňovať, nebolo potrebné meniť zasadací poriadok... A aký by to bol výlet bez voľného programu. Dožičili sme si aj „túto aktivitu“. Po divadelnom predstavení sme sa preto so žiakmi presunuli do obchodného centra Novum, kde sa žiaci mohli najesť, kúpiť si, čo chceli, a vychutnať si spoločný čas s kamarátmi. Bol to veľmi vydarený deň, plný zábavy, humoru a spoločne prežitých chvíľ. Tešíme sa na ďalšiu zaujímavú akciu.


Mgr. Natália Dunčáková

djz zh 1

djz zh 2

djz zh 3

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla