Znovu v divadle...

on .

579 cervena ciapocka plagat 1500Taaaaaak. Podarilo sa. Už sme boli v divadle v tomto roku všetci. Áno, aj v tomto roku sa nám podarilo, že sa postupne všetci žiaci vystriedali na jednotlivých predstaveniach v divadle, konkrétne v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. Každý rok sa snažíme, aby sa mohli naši žiaci dostať na kvalitné divadelné predstavenie, aby tak zažili nádheru divadelného umenia na vlastnej koži. Šetríme si kultúrne poukazy a nakoniec objednáme vstupenky tak, aby pre rodičov nebolo drahé pustiť dieťa na takú akciu. 

A samozrejme, vyberáme si dobré predstavenia. Spolu s našimi žiakmi sme tak videli naozaj nádherné predstavenia, napríklad: Na skle maľované, František z Assisi, Quo vadis, Maria Antoinetta, Sherlock Holmes, Pokrvní bratia, Jana z Arku, Nikola Šuhaj, Saturnin, ale aj Malá čarodejnica, Šialene smutná princezná, Budulínček, Snehová kráľovná či Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina... Aj teraz v stredu 3. apríla bola časť našich žiakov: piataci, šiestaci a siedmaci na rozprávke Červená Čiapočka v DJZ. A myslíme si, že neľutovali :).
Po predstavení nasledovala tradičná zastávka v MAX-e, aby sa „upokojili nákupné vášne“ a aby sa výlet zavŕšil tak, ako sa na správny výlet patrí. Po návrate do školy ešte všetci stihli obed i krúžky. Veríme, milí žiaci, že to bol pre Vás pekný a príjemný zážitok.

Ing. Monika Vojteková

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla