Náš karneval

on .

balooAký bol?
· Bolo to v piatok pred prázdninami, teda 15. februára.
· Telocvičňa čakala na vzácnu udalosť nádherne vyzdobená.
· Do tanca hral a zároveň dobrú náladu rozdával náš osvedčený DJ Magi. Zo srdca mu ďakujeme za ochotu stále prísť, aj keď už býva ďaleko.
· Znovu boli dovolené nielen masky, ale aj retro oblečenie.
· Mnohé masky aj „retrá“ boli perfektné! Naozaj super nápady. Klobúk dole.
· Najlepšie dostali pekné i hodnotné ceny.

· Znovu bola tombola .
· V tombole bolo veľa a dobrých cien, takže šancu vyhrať mal každý. Zo srdca ďakujeme všetkým, ktorí nám prispeli a darovali ceny do tomboly.
· Prvou cenou v tombole bol znovu darček od nášho zlatého pána učiteľa Imricha Stacha: čistokrvný králik. Bol to naozaj hodnotný, ukážkový novozélandský biely. Vyhral ho Dávid Kočiš. Nech sa mu u Vás, milí Kočišovci, darí...
· Nakoniec sme skonštatovali, že náš karneval bol síce organizačne náročný, ale stál za to... Vďaka všetkým, ktorí priložili ruku k dielu...

zábery z karnevalu

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla