Informácie o stredných školách z prvej ruky v piatok 8. 12. 2017

on .

 

meetingMilí deviataci, milí ôsmaci, a predovšetkým Vy, milí rodičia,

teraz v piatok 8. decembra 2017 o 15:30 h sa u nás v škole uskutoční „rodičovské združenie“, na ktoré sme pozvali všetky stredné školy z Bardejova, z Giraltoviec, tiež tie školy z Prešova a z Košíc, ktoré sú u našich žiakov populárne, aby Vám prišli dať najaktuálnejšie informácie o svojich školách, o otváraných odboroch, o spôsobe prijímacieho konania, prijímacích skúškach, talentových skúškach, o možnostiach bývania na internáte, stravovania, o poplatkoch, o uplatnení po skončení SŠ a o všetkom, čo ponúka ich škola (napríklad zváračský kurz, autoškola, barmanský kurz, prax v zahraničí, výmenné pobyty...)

Tiež dostanete najdôležitejšie informácie od nás o termínoch a spôsobe podávania prihlášok, spôsobe potvrdzovania prihlášok lekárom, poplatku, o možnostiach v prípade neprijatia...
Ak sa práve rozhodujete a zvažujete výber strednej školy alebo tento proces čaká Vašu rodinu o rok, máte jedinečnú šancu dozvedieť sa všetko potrebné. Príďte, porozprávajte sa osobne s predstaviteľmi stredných škôl, povypytujte sa na všetko, čo Vás zaujíma, aby bol Váš výber čo najlepší.
A predtým sa na to pripravte: V sekcii Výchovné poradenstvo na našej stránke máte zoznam stredných škôl, ktoré sú v okrese Bardejov, Svidník a Prešov, tiež výber najžiadanejších škôl v Košiciach. Prezrite si odbory, dĺžku štúdia, profilové predmety, potrebu talentových skúšok, plánovaný počet prijatých žiakov... aby ste vedeli, ku ktorej škole na združení zamieriť a na čo všetko sa pýtať.
Aby to nebolo zdĺhavé, každá stredná škola bude mať svoj priestor na propagačné materiály označený názvom a sídlom školy, tam budú zástupcovia danej strednej školy a Vy si budete môcť vybrať, s kým sa chcete porozprávať, čo sa chcete opýtať...
Dĺžka času, ktorý strávite na rodičovskom združení, a množstvo informácií, ktoré sa dozviete, bude závisieť len od Vás.
K dispozícii Vám budú aj triedni učitelia a výchovná poradkyňa.
Tešíme sa. Veríme, že to bude užitočná akcia pre Vás aj pre Vaše dieťa.

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla