Jesenné šaty našej škole pristanú

on .

jesen2Jeseň mám veľmi rád, lebo všetko v prírode je vymaľované nádhernými farbami. Nielen príroda, ale aj chodby a triedy v našej škole hýria farebnosťou a jesennými dekoráciami.
Pričinili sa o to žiaci všetkých ročníkov za výraznej pomoci svojich triednych učiteľov najmä na I. stupni našej školy. Výzdoba je nielen na nástenkách, skriniach, dverách či tabuliach, ale aj na oknách tried.

Žiaci priniesli aj jesenné plody zo záhrad a uložili ich na rôznych miestach v triede. Keď som fotil tieto dekorácie, mal som radosť, že aj učitelia a žiaci našej školy sú takí šikovní a kreatívni. Som rád, že sa učíme v takom peknom prostredí.
Snahu, fantáziu či kreativitu žiakov hodnotila dvojčlenná porota v zložení: Mgr. Emília Michalovová a Mgr. Katarína Petríková. Komisia stanovila nasledovné poradie tried:

1. miesto – 9. A, 2. miesto – 5. B a 3. miesto – 7. A

Súťažili všetky triedy na druhom stupni ZŠ a tí najlepší boli ocenení diplomami a sladkou odmenou.

image010

image008

image006

image004

image002

Mgr. Pavol Minčák

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla