Taaaaaak, všetko nám už prišlo....

on .

krabicaChceme sa pochváliť, že všetok materiál, ktorý sme mohli zakúpiť vďaka projektu Zdravie v digitálnom veku prostredníctvom Karpatskej nadácie, už máme v škole:
- stojany na 30 bicyklov (pán školník nám ich už aj namontoval),
- 5 bicyklov (3 pánske, 2 dámske),
- 20 smart náramkov.
To všetko budeme používať nielen pri aktivitách realizovaných v rámci spomínaného projektu, ale aj pri rôznych ďalších športových, náučných či zábavných školských akciách, na krúžkoch i v každodennom školskom živote. Veľmi sa tešíme zo stojanov. V teplejších mesiacoch totiž pri škole parkujú bicykle len tak na tráve alebo opreté o fasádu školy. Teraz to už bude tak, ako sa na správnu školu patrí. Na krúžku Dopraváčik máme pre menšie deti káry a kolobežky. Teraz nám pribudlo 5 stredne veľkých bicyklov, takže už aj vzrastom vyšší žiaci si prídu na svoje. Tieto bicykle nám rozšíria tiež možnosti organizovania rôznych cyklistických akcií alebo športových súťaží pre žiakov 2. stupňa. A smart náramky? Tie si zas vieme predstaviť používať v ďalšom období najmä pri rôznych športových aktivitách na meranie počtu krokov, životných funkcií pri športových výkonoch a ich následné vyhodnocovanie, porovnávanie... Budú tak slúžiť ako dobrá didaktická pomôcka. Tento materiál bol zakúpený v rámci Projektu ZDRAVIE V DIGITÁLNOM VEKU, ktorý je podporený grantovým programom Školy budúcnosti od Karpatskej nadácie a Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. https://karpatskanadacia.sk

Ing. Monika Vojteková

zábery dodaného mnateriálu

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla