Geografická olympiáda

on .

globeHurá, naša Isabellka získala 3. miesto na okresnom kole geografickej olympiády.Na ZŠ Komenského v Bardejove sa 12. marca 2024 uskutočnilo okresné kolo 52. ročníka geografickej olympiády. Zúčastnilo sa ho 80 žiakov z 11 škôl bardejovského okresu. Súťažili v 3 vekových kategóriách. V konkurencii oveľa väčších škôl sme obstáli celkom dobre, hoci to nebolo také úspešné ako po minulé roky. Najlepšie vedomosti prezentovala Isabella Jaržabeková, ktorá obsadila krásne 3. miesto z 27 žiakov a postúpila do krajského kola. Pekné 7. miesto (z 24 žiakov) získal Samuel Chytra z 5. ročníka.

Blahoželáme, tešíme sa z týchto dobrých umiestnení. Všetkým našim mladým geografom ďakujeme za snahu a prajeme veľa úspechov v ďalšom živote.

Mgr. Pavol Minčák

A my ďakujeme Mgr. Pavlovi Minčákovi za každoročnú dôkladnú prípravu žiakov na túto náročnú súťaž. Treba povedať, že naši geografi pod jeho vedením pravidelne dosahujú zaujímavé umiestnenia na okresných i krajských kolách tejto olympiády.

Ing. Monika Vojteková

isa

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla