Správa
  • Failed loading XML...

Deň kuchárov

on .

kuchar20. októbra oslávili svoj sviatok aj zamestnanci, ktorí sú neoddeliteľnou a veľmi dôležitou súčasťou každej školy, a to naše pani kuchárky. Pri príležitosti Medzinárodného dňa kuchárov im žiaci 9. ročníka malou sladkosťou spríjemnili ich deň. Popriali im veľa zdravia, síl a veľa spokojných stravníkov. Zároveň sa im poďakovali za ich namáhavú prácu a pestré jedlo, ktoré nám každý deň s láskou pripravujú.

received 855017062688226

Mgr. Emília Michalovová

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Z ministerstva školstva...

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla