Cyklovýlet Marhaň – Koprivnica – Stuľany a späť

on .

logoV utorok 30. apríla 2024, v druhý prvý deň aktívneho týždňa I, absolvovali naši žiaci zo 6. a 7. ročníka cyklovýlet z Marhane do Koprivnice, do Stulian a späť. Takúto akciu zorganizovala naša škola premiérovo v rámci tzv. aktívneho týždňa, v ktorom sme sa mali čo najviac venovať rôznym pohybovým aktivitám. Deti sa na tento výlet veľmi tešili, o čom svedčí aj ich pomerne bohatá účasť – zúčastnilo sa okolo 40 žiakov. Vzhľadom na daný počet prihlásených účastníkov išlo o pomerne náročné podujatie, preto sme si na pomoc zavolali aj políciu: aby nás sprevádzala a aby sa tak zvýšila bezpečnosť akcie počas bežnej premávky na spomínaných cestách. Za ich pomoc ĎAKUJEME. Môžeme konštatovať, že cyklovýlet sa vydaril: počasie bolo krásne, slnečné, s príjemnou teplotou na športovanie, cesta prebiehala bezproblémovo. Žiaci sa správali disciplinovane, okolitá príroda bola sviežo zelená a vzduch nádherne voňavý.

V Koprivnici sme sa zastavili v kaštieli, kde nám domáci poskytli občerstvenie a Mgr. Markéta Krupová, pani riaditeľka miestnej ZŠ, nám urobila krátku prednášku o histórii kaštieľa a jeho majiteľoch. Pokračovali sme ďalej do Stulian, kde sme sa osviežili limonádou a nanukmi. A pobrali sme sa späť do Marhane. Celá akcia trvala približne 2,5 h, najazdili sme cca 20 km. Celkovo toto podujatie hodnotíme na výbornú a tešíme sa na ďalšie krásne školské športové aktivity.
V tento deň pedagogický dozor tvorili: PaedDr. Gabriel Billý, Mgr. Imrich Šoltýs, Marián Kaščák, Mgr. Alena Moravcová. Ďakujeme...
Táto akcia bola súčasťou Projektu ZDRAVIE V DIGITÁLNOM VEKU, ktorý je podporený grantovým programom Školy budúcnosti od Karpatskej nadácie a Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. https://karpatskanadacia.sk

PaedDr. Gabriel Billý

zábery z výletu

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla