Hurá, naši chlapci boli na plážovom volejbale druhí!!!

on .

beachV utorok 18. 6. 2024 sme sa s chlapcami zúčastnili okresného kola v plážovom volejbale. Takáto súťaž sa v bardejovskom okrese konala premiérovo. Súťažilo sa na plážových ihriskách v prekrásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov. Zúčastnilo sa 10 družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. V našej skupine sme si postupne zmerali sily s bardejovskými školami: ZŠ Komenského, ZŠ Wolkerova, ZŠ Sv. Faustíny v Dlhej Lúke a ZŠ Pod papierňou. Skupinu sme vyhrali celkom jednoznačne, jediný set nám dokázala zobrať iba ZŠ Wolkerova. Zaslúžene sme postúpili do finále, v ktorom sme sa stretli so ZŠ Wolkerova, a išlo v podstate o reprízu finále zo štvorkového halového volejbalu s jedným podstatným rozdielom. V hale sme túto školu pomerne suverénne zdolali, na piesku však boli nad naše sily.

Musíme športovo uznať, že tentokrát boli lepší a zaslúžene turnaj vyhrali. My sme skončili na krásnom druhom mieste, ktorým sme dali bodku za, podľa mňa, veľmi vydarenou sezónou. Školu reprezentovali Šimon Bača, Rafael Hajgajda, Adam Mašlej, Samuel Paľa a Daniel Pavlus. Chlapcom gratulujem a zároveň ďakujem za poctivú prácu v celom školskom roku.

PaedDr. Gabriel Billý

A my, celá škola, sa pripájame ku gratulácii a poďakovaniu chlapcom, ale i p. učiteľovi za krásne volejbalové úspechy v tomto školskom roku.

plaz2

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla