WocaBee šampionát sme úspešne ukončili...

on .

WocaBee logoWocaBee šampionát sme úspešne ukončili a usilovnosť našich žiakov bola odmenená. Napriek veľkej konkurencii sme sa v krajskom kole umiestnili na 7. mieste. Srdečne blahoželáme.
Okrem výhier naši žiaci získali aj iné benefity: dôležité schopnosti a vedomosti. Naučili sa pracovať s online aplikáciou WocaBee, ktorá pomáha jednoducho, hravou formou zapamätať si slovíčka z cudzieho jazyka.

V 21. storočí si uvedomujeme, že práca s online nástrojmi je nevyhnutnou súčasťou života a tiež bude aj v ich budúcnosti. Nechceme, aby žiaci všetok svoj voľný čas trávili pri počítačoch, ale chceme, aby ho na internete využívali zmysluplne. V učení slovíčok touto formou chceme naďalej pokračovať, pretože vieme a každý deň v škole sa znovu presviedčame, že to má zmysel.

Mgr. Gabriela Havirová

316096305 691287728968698 833893451888962873 n

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla