Zapojili sme sa do zbierky Hodina deťom

on .

hodinaV piatok 10. novembra 2017 zaplavili celé Slovensko žlté pokladničky s maskotom Hugom. Konala sa zbierka Hodina deťom. Je to akcia na podporu jedinečných projektov pre deti a mladých ľudí na celom Slovensku, ktorá funguje nepretržite už 18 rokov. Sme veľmi radi, že aj naša škola mohla pomôcť.

Denisa Vargová, Angela Halečková a Martin Tomaško, žiaci 9. ročníka, navštívili so žltou pokladničkou žiakov v triedach, tiež zamestnancov školy a vybrali sa aj do ulíc Marhane. Vyzbierané príspevky od ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud druhých, dosiahli peknú hodnotu 120,- eur. Táto suma bola zaslaná na účet Nadácie pre deti Slovenska. Za všetky príspevky srdečne ĎAKUJEME!


Mgr. Emília Michalovová

20171110 100634

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla