Pudingové poháre pre najlepších

on .

2087609Mali by ste chuť na lákavo vyzerajúci pudingový pohár s ovocím a so šľahačkou?
U nás stačí mať na polročnom vysvedčení priemer 1,00 alebo žiadnu vymeškanú hodinu... Ak patríte medzi takých žiakov, určite Vás pozveme do našej školskej jedálne, aby ste si spolu s ostatnými „najlepšími“ vychutnali túto dobrotu... V piatok 2. februára sme na túto udalosť pozvali spolu 70 žiakov, ktorí splnili jednu alebo druhú podmienku, alebo dokonca obidve naraz.

Zopár žiakov nemohlo prísť, tak sme sa im túto pochúťku snažili doručiť domov. Všetkým našim najlepším žiakom zo srdca blahoželáme a prajeme ešte veľa „Pudingových pohárov pre najlepších“. A všetkým ostatným tiež. Boli by sme veľmi radi, keby sme na budúci rok museli pripraviť pudingové poháre pre väčšinu našich žiakov, hoci aj pre všetkých...
Naša výzva: Urobte nám túto „neplechu“ :)

Ing. Monika Vojteková

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla