Valentínska pošta

on .

srdceeeeAni chrípkové prázdniny na našej škole nám tento rok neubrali na kráse tohto pekného sviatku – Dňa Svätého Valentína. Žiaci počas týždňa mali možnosť napísať valentínku pre svojich spolužiakov, kamarátov alebo učiteľov a vhodiť ju do pripravenej krabice. A bolo ich veru neúrekom... Po chrípkových prázdninách sa všetky valentínky dostali k svojim adresátom. Poslami týchto dobrých a krásnych správ boli žiaci deviateho ročníka – Adelka Brehuvová a Markus Čorba. Mnohí žiaci, ale aj učitelia boli potešení a milo prekvapení. Všetci však vieme, že vzájomnú lásku, radosť a komplimenty si máme prejavovať stále, nielen na sviatok svätého Valentína.

Mgr. Emília Michalovová

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla