Zážitkový workshop Rozhodovanie

on .

post logoOrganizácia Post Bellum dokumentuje dôležité udalosti moderných dejín našej krajiny. Venuje sa tiež zážitkovým vzdelávacím workshopom o dejinách našej krajiny, s ktorými navštívili viac ako 200 škôl. Naši žiaci sa v pondelok 22. apríla 2024 zúčastnili na pôde našej školy na takomto zážitkovom workshope – s názvom Rozhodovanie, ktorý rieši problematiku tridsiatych rokov minulého storočia na našom území. Pozerá sa na témy, ako sú nútená migrácia, antisemitizmus a xenofóbia prostredníctvom mladého židovského dievčaťa Evy. Po tomto workshope sme hneď vyspovedali našich deviatakov. Boli nadšení:
Viktória Tůmová (9. A): „Spočiatku sme sa báli, čo nás čaká. Hoci dejepis nie je moja šálka kávy, tento workshop bol veľmi zaujímavý a interaktívny.“


Vanesa Bačová (9. A): „Najviac sa mi páčila aktivita, v ktorej sme stvárňovali poslancov. Páčilo sa mi, že sme fungovali ako kolektív. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavých vecí a mám o trochu radšej dejepis.“
Timotej Kmec (9. A): „Bolo to super, živé. Zobral som si z toho viac ako z bežnej hodiny. Dávam 5 hviezdičiek. Zopakoval by som si to ešte raz.“
Daniela Kaščáková (9. B): „Veľmi sa mi to páčilo. Mohol by byť ešte jeden takýto workshop.“

Vo všeobecnosti boli ohlasy aj ďalších deviatakov iba pozitívne, žiaci sa zhodli na tom, že to
bolo veľmi zaujímavé, náučné a zábavné.

Mgr. Ivana Mihaľová

zábery z workshopu

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla