Ide sa na hokej!

on .

Žiaci našej školy už niekoľko rokov fandia hokejovému klubu HC Košice a pravidelne 2-krát ročne si pozrú zápas naživo v Steel Aréne v Košiciach. V piatok 26. 2. 2016 sa spolu 50 žiakov a zamestnancov školy vybralo na hokej do Košíc. HC Košice hostili MHK Martin, ktorý bojuje o účasť v play-off. Mala to byť jednoznačná záležitosť pre Košice, no nebola. Martinčania predčili svojho súpera vo všetkých herných činnostiach, takže Košičania takmer po celý zápas doťahovali náskok súpera. Posledná tretina však patrila jednoznačne domácim, ktorí zápas po bojovnom výkone otočili a zaslúžene vyhrali 4 : 3. Všetkým zúčastneným sa hokejový zápas páčil, pretože videli veľa gólov a peknú kombinačnú hru.

05b5fb81-6a11-4b18-ac82-29afb8e607df

Mgr. Pavol Minčák

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla